Esam nogājuši tālu ceļu

Aicinām iepazīties ar mūsu uzņēmumu un tā attīstību
no dibināšanas līdz šodienai!

apskatīt vai iepazīties ar komandu

Mēs iesim tālāk!

Neapstājamies pie sasniegtā

Mēs gūstam pieredzi ikdienas darbā, mācāmies, apgūstam jaunākās tendences un risinājumus, papildinām savu komandu!

Nospraužam jaunus mērķus

Pieņemam jaunus izaicinājumus, paplašinām pakalpojumu klāstu. Vairāk par to, ko esam iecerējuši šogad, lasiet mūsu blogā!

Mūsu stāsts

Ieskats mūsu vēsturē un attīstībā

Dibināts — 2012

SIA Notre dibināta 2012.gadā kā tirdzniecības uzņēmums. Lai arī šobrīd notre nodarbojas ar digitālo mārketingu, mūsu iemaņas pārdošanā nav zudušas. Gluži pretēji - tās mums palīdz darbā ar klientiem, jo zinām kā pārdot vairāk!

Sociālie tīkli — 2014

Kā alternatīvu esošajam piedāvājumam, 2014.gadā izveidojām komandu, kas administrē sociālos tīklus, jo nevēlējāmies likt pārmaksāt par šo pakalpojumu, taču bija nepieciešams, lai saturs būtu radošs un kvalitatīvs.
Mums tas izdevās - savas Facebook biznesa lapas mums sāka uzticēt sadarbības partneri un klienti. Kā veiksmīgu piemēru varam minēt zīmolu Latvijas Mājražotāji, kas 2015.gadā no 300 zīmoliem nokļuva devītajā vietā Latvijas ietekmīgāko zīmolu topā.

Grafiskais dizains — 2015

Sociālo tīklu administrēšanai nepieciešami interesanti attēli un fotostāsti. Tādēļ uzsākām strādāt ar grafisko dizainu, pamazām piedāvājot klientiem un sadarbības partneriem pilnu grafiskā un digitālā dizaina pakalpojumu klāstu, kā arī foto, video un drukas pakalpojumus.
Mūsu mākslinieki izstrādās Jūsu digitālā tēla identitāti - sākot ar logotipu, beidzot ar dizaina vadlīnijām un stila grāmatu!

WordPress — 2016

Pēc klientu pieprasījuma, pieaicinot komandā pasaulē populārākās mājas lapu izstrādes platformas WordPress ekspertus, veidojam un izstrādājam mūsdienīgas, košas mājas lapas, kas pielāgojas viedierīču ekrāniem un ir draudzīgas Google meklētājam.

Video un Animācijas — 2017

Video un animācijas ieņem arvien svarīgāku lomu digitālajā vidē. Sociālajos tīklos Facebook un Instagram video ir spēcīgākais rīks kā uzrunāt auditoriju un sasniegt mērķi.
Tagad piedāvājam digitālās animācijas un video. Uzrunājoši, paskaidrojoši un uzmanību piesaistoši reklāmas video sociālajiem tīkliem, mājas lapām un biznesa vajadzībām, kā arī video apmācību veidošana un izglītojošu video izstrāde.

Klienta digitālā mārketinga ceļojums — 2018

Šis ir jauns risinājums, ko pasaulē pazīst kā Customer Journey - tas ir aktivitāšu kopums, kas apvieno sociālos tīklus, automatizētu e-pasta mārketingu un SMS. Esiet soli priekšā konkurentiem un ieviesiet to savā uzņēmumā jau šodien!

Strādājam kopā!

Mēs savu uzkrāto pieredzi, spējas un zināšanas labprāt izmantosim, lai palīdzētu Jūsu biznesam!

SAZINĀTIES